5. 5. 2014

PERINKOVÝ TAG

Ach, TAG, ten blogový zvedavec, čo sa snaží viac či menej záludnými otázkami vypáčiť z nič netušiacich blogeriek viac či menej úprimné odpovede na rôzne témy.;-) Jeden taký bol hodený aj do Vreca, a to rovno dvakrát. Najskôr si na mňa nočnou lampičkou posvietila Myyna a o pár dní aj Olív. (že vy ste sa na mňa dohodli?;) Pozor, dnes to bude: WOMEN ONLY!


Záludná otázka č. 1 znela, bez čoho (posledného pol roka) neodchádzam do perín.
Úprimná odpoveď: Bez periny.:-) No alebo kvietkovaného prehozu, ktorý ešte cez tú perinu prehodím, lebo mi je ešte stále večer akosi zima. Ďalej bez nejakého malého vankúšika, bez myšlienky na rannú kávu, bez pocitu, že deň mal málo hodín...

Záludná otázka č. 2 bola naozaj záludná. Svet by vraj chcel vedieť, v čom blogerky spávajú.;-) Či je ich pyžamko zvodné alebo skôr pohodlné.
Úprimná odpoveď (nadovšetko) - svet asi nebude šokovať informácia, že si my, nežnejšie polovičky, radi požičiavame boyfriend boxerky. Ja viem, nič originálne. Ale tieto s ľadovými medveďmi sú proste cool! (a podľa mňa aj celkom origoš:-)

Nezáludná otázka č. 3 sa týka kníh. Čítam pred spaním? TAG naberá na dramatičnosti... stay tuned!:-)
Jednoduchá odpoveď: Nie.;-) Teda väčšinou nie. Do perín sa dostávam už tak neskoro, že na čítanie ani pomyslenie. Ale knižku pri posteli mám, to zas hej.;-) /aktuálne: Psa baskervilského/ - to možno vysvetľuje, prečo pred spaním nečítam...;-)

Najzáludnejšia otázka č. 4 vyzvedá niečo o kozmetických rituáloch.
Viac či menej úprimná odpoveď;-) - to ako vážne? Nepoviem!:D Alebo: toľko času nemáte.:P Ale bez čoho si večerný kozmetický rituál a odchod do voňavých perín neviem predstaviť, je voňavé pleťové tonikum Dr. Hauschka a nejaký voňavý balzam na pery. No a občas krém na packy. A odlíčiť. Of course. No a dlháá horúca sprcha je samozrejmosť. Priam hobby!

Prohibičná otázka č. 5 mi ponúka pohárik niečoho dobrého pred spaním.
Smädná odpoveď: Nedbám! A rada si dám.:-) Pohár červeného alebo prosecca poprosím. Bylinkové čaje? Ale prosím vás!;-)

Jemne impertinentná otázka č. 6 ;-) sa týka chrápania.
Jednoznačná odpoveď: Nie, blogerky predsa nikdy nechrápu.:-)

Posledná (a veľmi príjemná) otázka č. 7 by mi rada naservírovala raňajky až do postele.
Moja odpoveď? Nepraktizujem, ale nemám nič proti, ak bude všetko bezpečne položené na nejakom veľkom a stabilnom podnose;-), nebude na ňom chýbať čierna káva, čerstvý džús a vajíčka a k raňajkám si pustíme aj film. Zn.: Nenáročná.;-)

Bonusová informácia na záver: Keď som u Myyny v jej článku videla tento "retro-škrob" s názvom Škrobenka Z, musela som ho mať!  Cesta viedla do malej obyč drogérie u nás na ulici a ja som sa ženy za pultom s malou dušičkou spýtala: Prosím vás, ja hľadám takú retro vec, že Škrobenka Z... Pani predavačka neváhala a zvolala: Jasné, Škrobenka Z! :D Dokonalé.:-) Vybrala som si verziu s vůní květin a - som nadšená! Takto majú voňať periny! A navyše - voňajú aj trom z troch zajačikov.:-)


-end-

14 komentárov:

 1. Nejkrásnější fotky!!!!! Velmi chic! Dala jsi tomu styl!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Jú, tak to musí byť tými zajačikmi.:D Ale aj Škrobenka Z je veľmi fotogenická...;-) Díky!

   Odstrániť
 2. Velmi nápadité a milé zpracování zákeřného tagu! :) Krásné a zábavné :)
  A Škrobenka Z rulez! :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Veruu, Škrobenka forever!:D Markét, ďakujem za tip na ňu:-) aj za nominovanie, zákerné TAGy nás nemôžu zastaviť!;-))

   Odstrániť
 3. Chi, chi, chi ..... počítač se ještě chvěje, jak se u něj Marki směje ...... Lusy, už ti někdo řekl, že jsi móóóc vtipná .... Marki

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Hi hi hi, Marki, a tebe už niekto povedal, že si móóóc milá?;-) Ďakujem pekne, aj môj počítač sa natriasa (od radosti!:-)) ♥

   Odstrániť
 4. Najkrajšie a najúprimenjšie odpovede máš, Vrecko zlaté, spolu s nádhernými fotkami (tan zajačik pricupkal z akej rozprávkovej krajiny? ooo) Pekne som sa pobavila, v niektorých odpovediach aj (nečakane ;) našla :))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Hu-húú, Bashka pricupkala z Bashalandu, aby sa tu stretla so zajačikom, ktorý do Vreckolandu pricupkal z Vintagelandu. :D Sme my ale pekná trojica... (ako tí traja zajačikovia, čo im vonia Škrobenka;-). ♥ Ďakujem zlato, a "nečakaná zhoda" ma pobavila!:D ;-) :-**

   Odstrániť
 5. Moja milá Lusy, už som prečítala veľa tagov, aj som sama nejaké tagy urobila a snažila som sa byť čo najoriginálnejšia, nikto ale naozaj nikto nepodal tag tak ako teraz ty! To ako si "pomenovala" otázky a aj to ako si na ne odpovedala je proste skvelé! A zajkovia tomu všetkému dodali grády! :)
  Gold Phoenix

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. No teda Romčiii, zajkovia že majú grády? Cha, ale aké grády pre mňa má tvoj žúžový komentár! Jéééj!♥ Prečítala som už na blogoch veľa komentárov, ale tento tvoj, tu u mňa, je ako pesnička na dobrú noc!;-)) A teraz ma ospravedlňte, idem si ju znovu zaspievať. Teda prečítať.;-) Thank you, my dear, potešilo ma to, ve-li-ce! :-* Zajkovia pozdravujú!:-)

   Odstrániť
 6. Tento článok som si snad vysnívala. Nejperfišnější a nejrozkošnější na svetě! A vieš čo, Mucko, já bežím zpátky do peřin (aspoň na chviličkuuu) a přečtu si ho ještě jednou (dvakrát a možná i desetkrát). A až vstanu, hned půjdu za súsedků (však ty už vieš prečo). ;)
  Lúbím...♥♥♥

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ...Vivinko, vstávať, už je večer! :D Snáď sú už všetky papučky a srdiečkové ponožky pobalené, snáď sa všetko do tašky pomestilo, snáď susedka už otvorila dvere (prosimprosim) a snáď perinky v Toskánsku budú voňať aspoň tak krásne, ako Škrobenka Z...;-) Som si istá! Najšťastnejšiu cestuuu, sweetheart! :-***
   MŤR ♥

   Odstrániť
 7. trenky s medvedmi su z tesca, ze? som ich kupila mojmu nemeckemu BF a najprv sa osival a teraz ich ma hrozne rad

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Môže byť! A veru sa po nich asi najbližšie pozriem (do zásoby;-). Ani sa boyfriendovi nedivím, sú fakt super!:-)

   Odstrániť